تماس گرفتن ایران ازبکستان جام جهانی

تماس گرفتن: ایران ازبکستان جام جهانی سردار آزمون اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

گت بلاگز اخبار سیاست خارجی تاکید ظریف بر تضمین بهره‌مندی‌های کشور عزیزمان ایران از برجام

به گزارش ایسنا، وزیر خارجه کشورمان ادامه داد: ما جهت گفت وگوهای امروز (با وزیران خارجه سه کشور) آماده ایم و در مسیر درست جهت حرکت رو به جلو هستیم تا اطمینان ح

تاکید ظریف بر تضمین بهره‌مندی‌های کشور عزیزمان ایران از برجام

تاکید ظریف بر تضمین بهره مندی های کشور عزیزمان ایران از برجام

عبارات مهم : ایران

محمد جواد ظریف بعد از دیدار با موگرینی گفت: دیدار خوب و سازنده ای داشتیم.

به گزارش ایسنا، وزیر خارجه کشورمان ادامه داد: ما جهت گفت وگوهای امروز (با وزیران خارجه سه کشور) آماده ایم و در مسیر درست جهت حرکت رو به جلو هستیم تا اطمینان حاصل کنیم منافع همه اعضای باقی مانده برجام به خاص کشور عزیزمان ایران تامین و تضمین شود.

وزیر امور خارجه کشورمان گفت: در این دیدار بر ضرورت اجرای کامل برجام به وسیله همه طرفهای باقی مانده و بهره مندی کشور عزیزمان ایران از منافع برجام و اینکه این بهره مندی ها تضمین شود تاکید شد.

تاکید ظریف بر تضمین بهره‌مندی‌های کشور عزیزمان ایران از برجام

وی ادامه داد: راجع به نحوه اقدام و چگونگی رسیدن به آن تضمین ها نیز کار را شروع کردیم. مداکرات کارشناسی در ادامه مذاکرات دیروز ادامه دارد و امشب هم با وزیران خارجه گفت و گو می کنیم. همین طور در طول یکی دو هفته آینده به صورت یکسان در سطح سیاسی و کارشناسی ادامه می دهیم در زمینه روش هایی که می شود منافع کشور عزیزمان ایران و سایر طرف ها را تضمین کرد صحبت می کنیم. ما باید اطمینان حاصل کنیم یک طرف با خروج غیرقانونی اش نمی تواند نفع ببرد از این مساله و سایر اعضا نیز می توانند از حضور و باقی ماندن ارزش نیز منفعت ببرند.

واژه های کلیدی: ایران | وزیر امور خارجه | وزیر خارجه کشور | اخبار سیاست خارجی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs